O firme Vent-Axia

Firma Vent-Axia je tradičný Britský výrobca vetracích zariadení. Prvým produktom uvedeným na trh už v roku 1936 bol ventilátor poháňaný DC motorom. Dva takéto ventilátory si zakúpil aj Winston Churchill. Firma sa postupne rozrastala a rozširovala svoje produktové portfólio, do ktorého dnes patria rôzne druhy ventilátorov, ventilačné systémy, lokálne aj centrálne rekuperačné jednotky a systémy vykurovania. Mnoho z týchto  zariadení je patentovo chránených. Ako jediná firma z tejto oblasti má takzvanú "Royal Warrant" od kráľovnej ako dodávateľ ventilačných zariadení. Momentálne má Vent-Axia vyše 800 zamestnancov a viac ako 44.000m2 kancelárskych, výrobných a skladových priestorov vo Veľkej Británií. Všetky zariadenia sú vyrábané iba vo Veľkej Británií.

 

Na Slovensko prinášame veľkú časť širokého produktového portfólia Vent-Axia. Zabezpečujeme nielen predaj zariadení, ale aj dodávku náhradných dielov, spotrebného materiálu a potrebný servis.

 

 

Adresa:
Jarmočná 138
064 01 St. Ľubovňa
Kontakty:
Tel.: +421 915 919 862
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Najčastejšie otázky

Prečo je potrebné riešiť vetranie a kedysi to potrebné nebolo?

Aký vplyv má vetranie na kvalitu bývania?

Ako to celé má fungovať?

Koľko stojí také vetranie?  

odpovede nájdete tu...